Gifbudka jako pomysł na urozmaicenie wesela

gifbudka na wesele

Wesele to dla wielu ludzi wielkie wydarzenie. Organizatorzy zwykle mają na uwadze to, aby goście zapamiętali ich przyjęcie jako niepowtarzalne i dobrze się bawili. Ważne jest też, aby było co wspominać. W tym właśnie (ostatnim) aspekcie z pewnością pomoże tak zwana gifbudka.

Jest ot urządzenie, które wykonuje animacje stworzone z paru klatek. Stanowi więc ono ciekawą alternatywę dla aparatu cyfrowego czy też dla tak zwanej fotobudki. Nie ma co się oszukiwać: zdjęć z wesela tak czy inaczej będzie mnóstwo, toteż tym bardziej animacje mogą stać się frapującym i oryginalnym uzupełnieniem dla kolekcji weselnych pamiątek.

Animacje są w stanie „oddać” więcej z klimatu wesela. Rejestrują ruch. Dzięki temu, wszelakie akrobacje, wygibasy, dziwne pozy nie ujdą uwadze gifbudki. Wszystko zostanie zarejestrowane i automatycznie w zasadzie sklecone w całość.

Ogromnym udogodnieniem przy korzystaniu z urządzenia jest jego stosunkowo łatwa przenośność. Ponadto, urządzenie nie jest obskurne – jest nawet całkiem poprawne pod względem estetycznym. Nie zajmuje dużo miejsca, także nie ma co się obawiać, iż zatarasuje pół sali bankietowej.

Gifbudka na wesele to znakomity sposób na to, aby zapewnić biesiadnikom dodatkową rozrywkę (w trakcie trwania imprezy), jak i być może wartościową pamiątkę (już po skończonej zabawie).

Koszt wynajęcia gifbudki waha się w granicach od 1000 do 2000 PLN (jest to kwota, którą musimy zapłacić za kilka godzin użytkowania urządzenia). Istnieje jednak możliwość wynajęcia maszyny na krótszy czas, co oczywiście pociągnie za sobą mniejsze koszta, aniżeli w pierwszym, wymienionym przypadku.

Gifbudka na wesele to oryginalny pomysł, który przyciągnie uwagę biesiadników.

gifbudka lightring wynajem fotobudek

Fakt, iż zdecydowana większość weselników będzie na rauszu zapewne ułatwi tworzenie niecodziennych i nietypowych zdjęć, a właściwie animacji. To istotne, bo – jak już zauważyliśmy – ruch oczywiście zostanie odnotowany w animacjach, toteż różne miny, wygibasy, wchodzenie na barana – zostaną przez gifbudkę uwiecznione i wplecione w specyficzny, krótki „film”. Nie ma co się oszukiwać: w stanie upojenia, biesiadnicy będą bardziej skorzy do spontanicznego generowania niecodziennych min przed gifbudką. Walorem urządzenia jest poza tym fakt, iż może przed nim stanąć wiele osób. Właściwie nawet kilkanaście. To pozwoli na swoiste wygenerowanie doprawdy masowej pamiątki. 

Dzięki tej atrakcji wesele ma większe szanse na to, aby zostać bardziej zapamiętanym. Zrobione animacje będą skutecznie o nim przypominać.

 

Chcesz wynająć gifbudkę? Wejdź na www.lightring.pl

1 Odpowiedź

  1. Marzec 12, 2016

    […] Wesele to dla wielu ludzi wielkie wydarzenie. Organizatorzy zwykle mają na uwadze to, aby goście zapamiętali ich przyjęcie jako niepowtarzalne i dobrze się bawili. Ważne jest też, aby było co wspominać. W tym właśnie (ostatnim) aspekcie z pewnością pomoże tak zwana gifbudka. Jest ot urządzenie, k… http://www.reklamapiaseczno.pl/gifbudka-jako-pomysl-na-urozmaicenie-wesela/ […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>